Interiréry

Člověk je originál a sní o „svém“ prostoru. Našeho klienta vždy pečlivě posloucháme, jaká má přání, představy a požadavky. Návrh interiéru zpracováváme s osobitým přístupem, každý návrh je profesionálně detailně promyšlen a díky zkušenostem moudře s rozumem zrealizován. Výsledkem je funkčně a účelně zařízený prostor, který má osobní kouzlo odrážející styl klienta, kde je vše citlivě propojeno k vytvoření souhry v originální interiér.

Návrh interiérů

Pod tímto výrazem se skrývá komplexní řešení přes návrh elektroinstalace a vodoinstalace, prostorové řešení, rozmístění nábytku i vybavení a jeho specifikaci, určení materiálů, barev, vhodných doplňků až po doporučení dodavatelů a dodržení stanoveného rozpočtu. Na přání klienta lze navrhnout i samostatně některou část, např. umístění a výběr nábytku nebo materiálové a barevné řešení.

Realizace interiérů

Při realizaci interiérů dle našich návrhů provádíme výběrová řízení dodavatelů, dohlížíme na kvalitu prováděných prací, koordinujeme jednotlivé profese, řešíme nákupy a dopravu vybraného zboží, zajišťujeme plnění předem stanoveného harmonogramu a cenové kalkulace.